Каталог Про нас

Блог компанії

Теплоакумулятор для твердопаливного котла

Теплоакумулятор для твердопаливного котла

Стаття на тему "Тепоакумулятор для твердопаливного котла" містить в собі матеріали, які потрібні для правильного та ефективного підбору та вибору теплового аккумулятора для Вашого твердопаливного котла та всієї системи опалення.

Як правильно вибрати твердопаливний котел

Як правильно вибрати твердопаливний котел

В даній статі ми будемо переглядати питання «Як правильно підібрати твердопаливний котел». На сьогоднішній день ринок має велику кількість різних моделей і типів твердопаливних котлів. В цій статі Ми дамо відповідь на саме поширене питання «Як вибрати твердопаливний котел». Коли Ви прочитаєте статтю, у Вас появиться можливість самостійно дізнатися головні нюанси, які потрібно пам’ятати при виборі даного опалювального обладнання. Питання правильного вибору твердопаливного котла вельми широкомасштабний. Щоб Вам було комфортно читати цю статтю, вона поділена на декілька частин, отже почнемо.

Тепловий насос, використання і переваги

Тепловий насос, використання і переваги

Тепловий насос відноситься до пристосування для опалення високою енергопродуктівності. Клас енергоефективності теплового насоса часто становить А +, А ++ і навіть А +++, що свідчить про високий ступінь використання енергії з відновлювальних джерел. Одночасно теплові насоси - це технології, які сприятливі до навколишнього середовища, а також комфортні і безпечні у використанні. Купити тепловий насос можна з доставкою по Україні, який може бути застосований як для обігріву будинку, нагрівання води, а також підігріву басейну. Деякі типи теплових насосів можна використовувати для охолодження будівель, які постійно або періодично.

Економічний розрахунок витрат на опалення

Економічний розрахунок витрат на опалення

Ви запитаєте обладнання для опалення, але не знаєте якого котла віддати перевагу? Для початку потрібно розрахувати ціну опалення для 1 м² Вашого приміщення. Фахівцю будуть потрібні всі докладні будівельні дані про утеплення будинку. Але можна порівняти між собою всі системи опалення за допомогою нашого калькулятора економічного розрахунку витрат на опалення. Тут Ви розгляньте існуючі види опалення, а також знайдете найоптимальніший варіант опалення для Вашого будинку.

Програма підбору тепловентиляторів Volcano

Програма підбору тепловентиляторів Volcano

Завдяки програмі підбору для тепловентиляторів, у Вас є можливість самостійно розрахувати потрібну кількість тепловентиляторів для Вашого будинку. Потрібно відзначити що, даний варіант розрахунку опалювально-повітряних апаратів, є приблизними, щоб більш точно і правильно розрахувати кількість агрегатів, рекомендується скористатися допомогою фахівців нашого проектного відділення.