Літієвий акумулятор Toyama LFP50A-24V, LFP50-24
Немає в наявності
Код: LFP50-24
500,00грн
Немає в наявност
Швидка доставка замовлень по всій Україні
Швидка доставка по Україні
Доставляємо товар Новою Поштою, Міст Експресом та Делівері з повним страхуванням товару.
Найвигідніші умови оплати товару
Вигідні умови розрахунку
Відправка товару відбувається після передоплати 10% від суми товару!
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Надається офіційна гарантія від виробника. Термін уточнювати у менеджера
Є питання? Телефонуйте!
Залишились питання?
Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у вирішенні проблем чи питань.
Телефонуйте: 068 77 28 777, 099 30 46 777!
Опис Літієвий акумулятор Toyama LFP50A-24V
Літієвий акумулятор Toyama LFP50-24V виробника моделі LiFeP04 це - серія акумуляторів, яка призначена в основному для циклічної роботи з напругою 12 або 24 В. Такі акумулятори оснащені малою вагою та високою якістю. Акумулятори Toyama LiFeP04 обладнані захистом BMS - це система, яка контролює роботу та стан акумулятора, а також допускає занадто низького розряду або перезаряду акумулятора.
Характеристика акумулятора Toyama LiFeP04
  • дуже легкий порівняно з гелевими акумуляторами - до 70% легший
  • термін служби в кілька разів більший
  • кількість циклів >2000 при 100% розряді
  • короткий час зарядки
  • робочий діапазон для акумуляторів 12В – 10,5В-14,6В
  • робочий діапазон для акумуляторів 24В - 21В-29,2В
  • стійкий до низьких і високих температур
  • працювати в будь-якому положенні
  • повністю необслуговуваний, не потребує обслуговування або заправки
  • герметична конструкція, відсутність ризику опіку кислотою
акумулятори toyama моделі LFP фото
Таблиця падіння напруги в акумуляторах Toyama
акумулятори toyama фото
Тип акумулятора
Літієвий
Тип з'єднання
M8
Вага
11,5 кг
Висота з з'єднанням
220 мм
Висота
214 мм
Ширина
173 мм
Довжина
329 мм
Ємність
50 А/год
Напруга
24 V