Електричний тепловентилятор TREVENT EL-10.5-380, EL105380
В наявності
Код: EL105380
28 147,50грн
Ціна актуальна станом на:
Швидка доставка замовлень по всій Україні
Швидка доставка по Україні
Доставляємо товар Новою Поштою, Міст Експресом та Делівері з повним страхуванням товару.
Найвигідніші умови оплати товару
Вигідні умови розрахунку
Відправка товару відбувається після передоплати 10% від суми товару!
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Надається офіційна гарантія від виробника. Термін уточнювати у менеджера
Є питання? Телефонуйте!
Залишились питання?
Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у вирішенні проблем чи питань.
Телефонуйте: 068 77 28 777, 099 30 46 777!
Опис Електричний тепловентилятор TREVENT EL-10.5-380
Електричний тепловентилятор TREVENT EL 10,5-380 10,5 кВт
переваги електричного тепловентилятора TREVENT фото
Потужність
10,5 кВт
Клас захисту електродвигуна
IP 54
Рівень шуму
55 дБ
Габаритні розміри
480х380х475 мм
Номінальна потужність електродвигуна
0,42 А
Живлення двигуна
220V/50Hz
Потужність електродвигуна
0,09 кВт
Маса
19 кг
Номінальний струм апарату
20 А
Січення проводів підключення
5*2,5 мм
Дальність потоку повітря
12 м
Приріст температури після нагріву
25°С
Напруга живлення ТЕНів
380V/50Hz