Logic power LPY-B-PSW-800VA, 4153
0 5
В наявності
Код: 4153
6 908,86грн
Ціна актуальна станом на:
Швидка доставка замовлень по всій Україні
Швидка доставка по Україні
Доставляємо товар Новою Поштою, Міст Експресом та Делівері з повним страхуванням товару.
Найвигідніші умови оплати товару
Вигідні умови розрахунку
Відправка товару відбувається після передоплати 10% від суми товару!
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Надається офіційна гарантія від виробника. Термін уточнювати у менеджера
Є питання? Телефонуйте!
Залишились питання?
Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у вирішенні проблем чи питань.
Опис Logic power LPY-B-PSW-800VA
Головні особливості ББЖ
  • низький струм власного споживання
  • синусоїдальна вихідна напруга
  • стабілізатор напруги
  • цифровий дисплей
  • інтелектуальний зарядний пристрій
  • перезавантажувальна здатність
Сфера застосування блоку безперебійного живлення
  • циркуляційні насоси
  • резервне освітлення
  • ПК та інша техніка
Номінальна потужність
480 Вт
Робочий діапазон напруги
Короткочасна потужність
800 Вт
Номінальна потужність
480 Вт
Габарити
290х115х160 мм