Каталог Про нас

Поради від виробника

Монтаж опалювального обладнання
862

Монтаж опалювального обладнання

Так як ми є виробниками опалювального обладнання, клієнти запитують у нас про монтаж твердопаливних котлів та системи опалення. На жаль ми займаємось лише виробництвом і продажем. Але за довгий час, в нашій базі набралося дуже багато монтажних організацій, яких ми можемо порекомендувати нашим клієнтам в будь-якому місті.

Економічний розрахунок витрат на опалення
0

Економічний розрахунок витрат на опалення

Ви запитаєте обладнання для опалення, але не знаєте якого котла віддати перевагу? Для початку потрібно розрахувати ціну опалення для 1 м² Вашого приміщення. Фахівцю будуть потрібні всі докладні будівельні дані про утеплення будинку. Але можна порівняти між собою всі системи опалення за допомогою нашого калькулятора економічного розрахунку витрат на опалення. Тут Ви розгляньте існуючі види опалення, а також знайдете найоптимальніший варіант опалення для Вашого будинку.

Програма підбору тепловентиляторів Volcano
0

Програма підбору тепловентиляторів Volcano

Завдяки програмі підбору для тепловентиляторів, у Вас є можливість самостійно розрахувати потрібну кількість тепловентиляторів для Вашого будинку. Потрібно відзначити що, даний варіант розрахунку опалювально-повітряних апаратів, є приблизними, щоб більш точно і правильно розрахувати кількість агрегатів, рекомендується скористатися допомогою фахівців нашого проектного відділення.